Párové otázky pro zlepšení vztahu

Chcete zlepšit a prohloubit Váš vztah? Chcete zlepšit komunikaci?

87% párů a vztahů ztroskotají na tom, že spolu partneři neumí komunikovat. Bez komunikace vznikají zbytečné problémy a hádky. 

Díky těmto kartám se dostanete i k tématům, ke kterým se normálně nedostáváte a tím prohloubíte pouto a zlepšíte vztah s Vaší polovičkou. 

 

Balíček obsahuje 32 karet s otázkami, které Vás navedou k lepší komunikaci a navázání ještě hlubšího pouta.

 

Odesíláme do druhého pracovního dne.

 

 

 

Skladem
Kód: 54
Značka: Zamilováno
297 Kč
Kategorie: Karty pro páry
Hmotnost: 0.4 kg
Párové otázky pro zlepšení vztahu
Novinka
ZDARMAZDARMA

Karty, díky kterým dokážete lépe komunikovat. To znamená, že pro Vás nebude problém se bavit o všem a předejít tak zbytečným problémům

Dokážete se jeden druhému více otevřít a už se nebudete muset trápit domněnkami. Naučíte se říct nahlas všechny Vaše obavy, které se Vám honí hlavou a Váš partner bude mít prostor Vám vše vysvětlit. No není to krásná představa, řešit všechny obavy hned a bez trápení a podezřívání? 

Naučíte se řešit problémy bez hádek a raději se věnovat přijemnějším věcem ve vztahu. Takže místo toho, abyste si ubírali energii nekonečným dohadováním, můžete tuto energii vložit do zlepšování Vašeho vzathu.

Prohloubí Váš vztah a možná se dozvíte o svém partnerovi i něco, co jste do teď nevěděli. A čím víc svého parnera znáte, tím lépe spolu dokážete fungovat. Budete vědět, co má ten druhý rád a co mu vadí, co od Vás a Vašeho vztahu očekáva a na čem mu záleží.   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu