Proč nakoupit u nás?

Proč nakoupit na Zamilováno.cz?

 

Určitě s nákupem u nás neprohloupíte. Ať už se pro nás rozhodnete z důvodu, že si chcete užívat Váš vztah naplno nebo že máte rádi výzvy, tak jste na správném místě. 

 

Zde máte 3 hlavní důvody, proč zvolit nákup právě u nás:

Mezi přednostní služby pro Vás patří rychlé dodání, které je vždy do 3-4 pracovních dnů - jakmile dokončíte objednávku, Váš balíček bude zabalen a ještě ted den nebo nejpozději další den předán dopravci. Pak už rychlost záleží jen na dopravci, ale zpravidla jsme zvyklí, že zásilku dořučí hned druhý den, nejpoždějí den další. 

Další službu, kterou si Vás chceme rozmazlovat je vrácení zboží zdarma. Ať už Vám přijde zboží poškozené nebo jen ztratíte zájem o náš produkt, stačí nám pouze napsat e-mail a domluvit se na zaslání zpět (nesmí být však zboží nijak použito).

Třetí bod je spíš taková kompletní služba - záruka spokojenosti. Kdykoliv, ať už Vás bude jen cokoliv zajímat před nákupem nebo bude objednávat nebo nám s něčím napíšete po nákupu u nás, vždy Vám rádi odpovíme a vyjdeme Vám vstříc, protože vy jste to, na čem nám záleží a čeho si nejvíc Vážíme :-)

 

Zpět do obchodu