Jednoduché kostýmy na Halloween - tipy pro páry

HALLOWEENSKÉ KOSTÝMY NA POSLEDNÍ CHVÍLI - TIPY NA

JEDNODUCHÉ HALLOWEEN PŘEVLEKY

 

Halloween je za dveřmi a s ním i spousta halloweenských akcí, na kterých určitě nesmíte chybět. A co by to bylo za HALLOWEEN PARTY bez super kostýmu. Pokud se svojí polovičkou nevíte, za co na poslední chvíli jít, připravili jsme si pro vás pár super tipů.

 

MUMIE SE VRACÍ

 Jednoduchou variantou, kterou zvládnete z věcí, co máte doma, jsou mumie. Pro slečny stačí bílý top a sukně nebo šortky, které ovážete obvazem. Pro kluky doma určitě najdete staré bílé triko, které roztrháte a doplníte obvaz na ruce. Celé to doladíte černou barvou a jste ready během hodinky vyrazit.

 

25 Most Creative Couples Halloween Costumes Ideas for 2020 | Munchkins  Planet Light skin couple, Halloween costumes, mummies, mummy, couple goals,  relationship goals, cute… | Fantasias de múmia, Fantasias halloween casal,  Fantasias divertidas Couple mummy costume | Horror halloween costumes, Halloween costumes  makeup, Halloween outfits

 

ĎÁBELSKÁ LOVESTORY

Další možností rychlého kostýmu na poslední chvíli jsou ďáblové. Jediné, co potřebujete koupit jsou čertí rohy. Pokud jste je nikde nesehnali, určitě by se daly vyrobit z tvrdého papíru a čelenky. Zbytek věcí určitě doma najdete. Outfity můžete sladit do jakékoliv barvy a kdo by tomu chtěl přidat ještě větší jiskru, umělá krev je na halloween vždycky dobrou volbou.

 

Pin on Праздники Couples Halloween Costume Ideas: 45 Scary, Sexy and Funny Ideas -  hitched.co.uk Pin on Halloween !!

 

SLADCÍ ZABIJÁCI

Tohle je taková klasika, kterou zvládne úplně každý. Pokud doma nemáte umělou krev, dá se jednoduše vyrobit, jak na to se můžete podívat zde. Outfity můžete sladit do romantických šatů a obleku nebo jít naopak do drsňáků v černé a jako doplněk stačí doma najít dětskou pistoli nebo nůž, ten bych ale pro jistotu vzala jen na fotku a pak ho nechala doma.

 

 Pin de Ivy Bitetti em Halloween | Fantasias LAST MINUTE HALLOWEEN COSTUMES FOR COUPLES

 

LEBKY

Pokud jste šikovní a umíte to s barvami na obličej, určitě dokážete vykouzlit super kostým jen díky líčení. Oblečení vyberete v podstatě jakékoliv, v čem se cítíte dobře a ladíte spolu a pak nahodíte na obličej nějakou super lebku neboli ,,sugar skull"  a můžete vyrazit. Tento kostým je poměrně jednoduchý, co se pomůcek týká. Budete si na něj ale nejspíš muset vyhradit více času, protože líčení obličeje trvá delší dobu. Určitě to ale stojí za to.

 

Halloween Couples Session all the Skull Makeup & Jack-O-Lanterns Included |  DFW Engagement Photographer in 2022 | Cute couple halloween costumes,  Couple halloween costumes, Scary couples costumes Pin on beauty Skeletons Couple Costume

 

Důležitější než nejkrásnější kostým ale samozřejmě je si party užít. Takže pokud zrovna nestíháte nic dopředu připravovat, nevěste hlavu, umělou krev na sebe nahodíte klidně i v autě po cestě na akci a máte vyřešeno. Po pár drincích si stejně nikdo druhý den nevzpomene, kdo měl co na sobě.

Zpět do obchodu